BLACKPINK performed as a special guest at Japan’s “VMAJ”… The “only” foreign artist

گروه بلک پینک با اجرا به عنوان مهمان در مراسم جوایز موزیک ویدیو ژاپن طرفداران موسیقی ژاپنی را مجذوب خودشان کردند.

در ۲۷م سپتامبر، بلک پینک اجرای اختصاصی را در جوایز موزیک ویدیو MTV برگزار کردند. VMAJ ورژن ژاپنی مراسم موزیک ویدیو MTV آمریکا هست. یک فستیوال بین المللی است که از ۲۰۰۲ برگزار میشود، که در آن هنرمندانی که موسیقی و ویدیوهای با کیفیت ارائه داده اند در آن جایزه دریافت میکنند.

نه تنها بهترین های ژاپن بلکه موزیسین های معروف جهانی از جمله، مایکل جکسون، ماریه کری . لیدی گاگا در این فستیوال اجرا داشته اند. پیش رو هنرمندان کی پاپ بیگ بنگ و ۲NE1 نیز در این مراسم اجرا کرده اند.

بلک پینک نامزد دریافت جایزه برای مراسم امسال نبود، از آنجایی که این گروه در آگوست امسال در ژاپن دبیو کردند، اما برای اجرا به این فستیوال دعوت شدند. بلک پینک تنها هنرمند خارجی دعوت شده به این مراسم بود که باعث شد تا توجه همگان را به خود برای مراسم سال بعد جلب کنند، آن هم با اجرا زنده ی بوم بایا و As If It’s Your Last.

بلک پینک از محبوبیت زیادی در ژاپن بهره میبرند از آنجایی که با منتشر کردن مینی آلبوم خودشان در آگوست امسال در رتبه ی اول چارت های روزانه و هفتگی Oricon قرار گرفتند و بعد از آن نیز در رتبه های برتر Tower Record نیز قرار داشتند.

Source: YG-Life

2 دیدگاه برای “BLACKPINK performed as a special guest at Japan’s “VMAJ”… The “only” foreign artist

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.