[Recap] Taeyang Charms Audience with His Love for VIPS in San Jose

سوپر استار جهانی، ته یانگ، شیرین بودن خود را در کنسرت White Night در سن خوزه با نشان دادن عشقش به بیگ بنگ و VIP ها به نمایش گزاشت.

علی رغم حادثه ای که روی صحنه برای او افتاد ته یانگ چند دقیقه ای به پشت صحنه رفت اما اولویت اصلی او برگشتن به صحنه بود و این حصول اطمینان برو به طرفدارانش داد که حال او خوب است. ته یانگ به طور مداوم به مخاطبان یاداوری میکرد که حالش خوب است و میخواست تا اهنگ بعدی که ان Wedding Dress بود را به نمایش بگزارد، که باعث فریاد های عاشقانه طرفداران شد. ایا این عاشقانه و شیرین نیست؟

درحالی که او با مخاطبان صحبت میکرد، جذابیت خود را به عنوان یک مرد عاقل و طناز موقع پرسیدن سوال هایی مثل ” البومم چطور بود؟ از ان لذت بردید ؟ ” به رخ کشید، و وقتی با حجوم تشویق ها و فریاد ها رو به رو میشد دوباره میپرسید: ” معمولی ” و خنده حضار را به دست می اورد.

او از طرفداری که چه ساعتی بوده و فن جواب داده: ۱ AM. این موضوع باعث خنده ته یانگ میشود و داستان جالبی را راجع به این اهنگ که یوتیوب بازدید ۱۸ میلیونی داشته است را به اشتراک میگزارد.

او گفت که هروقت از کسی ساعت را میپرسیده، بااینکه ساعت ۱AM نبوده، اما انها این جواب را میدادند. بامزه بودن و جالب بودن ته یانگ از همه بهتر است.

همچنین ته یانگ از احساسات خود راجع به آلبوم جدیدش صحبت کرد و گفتکه البوم white night سرگرم کننده ترین البوم بوده است و از منتشر شدن ان بسیار هیجان زده بوده است، امیدوار بود تا بتواند با پیامی به صورت موسیقی عشق و تعهدش را به وی ای پی ها نشان دهد.

بعد از تماشای مخاطیان به اجرای انفرادی Last Dance از بیگ بنگ در البوم MADE، ته یانگ به طرفداران گفت: هروقت که این آهنگ را میخوانم دلم برای اعضای بیگ بنگ خیلی تنگ میشود. ما توانستیم تا موسیقی بسازیم و برای مدت زیادی در کنار هم باشیم و این بخاطر شماست. شما همیشه کنار ما بودید، حتی بیرون از کشور کره جای دیگری از دنیا، من هیچوقت حمایت های سن خوزه را از یاد نمیبرم.

عشق او به طرفداران باعث لرزه قلب هر وی ای پی میشود.

در اجرای اخر او با خواندن اهنگ Eyes Nose Lips و پوشیدن لباس golden state warriors ( مربوط به تیم بسکتبال سن خوزه ) طرفداران این تیم را به هیجان اورد و باعث پریدن و لذت بردن این طرفداران شد.

همانطور که میدانیم ته یانگ فردی شیرین و با محبت است و  به عنوان یک ایدل طلوع کرده است و همه عاشق او هستند.

درکنار استیج قدرتمندش، حرکت های نرم رقصش و صدای افسانه ای که دارد، توانسته ثابت کند، ایدلی است که با هنرش به طرفداران احمیت میدهد.

Source: All Kpop

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.