Teaser Of BOBBY’s “RUNAWAY” Expresses “The Feeling Of Wanting To Run Away Because Pursuing Your Dreams Get Too Difficult At Times”

تیزر منتشر شده از آهنگ “RUNAWAY” بابی نشان دهندۀ حس “تمایل به فرار کرده به علت سخت شدن رسیدن به آرزو ها در برخی موارد.” است.

تیزری ویدئویی از آهنگ “RUNAWAY” بابی که یکی از آهنگ های آلبوم جدیدش است منتشر شده است.
در روز ١١ سپتامبر، کمپانی وای جی تیزری را از آهنگ “RUNAWAY” که در روز ١۴ سپتامبر منتشر می شود،در وبسایت رسمی اش منتشر کرد.
بابی پیش از این در طول حضورش در برنامه ی SMTM مهارت های ترانه سرایی اش را به نمایش گذاشته بود و اخبار انتشار اولین آلبوم سولوی او باعث هیجان بسیاری از طرفداران شده است. آلبوم سولوی بابی به نام “LOVE AND FALL” ١٠ ترک خواهد داشت و از همین حالا انتظارات زیادی از بابی برای موسیقی و پیامی که با آهنگ های این آلبوم انتقال خواهد داد وجود دارد.
بخشی از آهنگ “RUNAWAY” امروز برای اولین بار منتشر شد که بابی در آن همراه با نوا های غمگین گیتار جمله ی “I wanna run away” را میخواند. در این تیزر بابی را میبینیم که روی یک پل به تنهایی نشسته است و در تاریکی می دود.
پیام آهنگ “وقتی من به آینه نگاه میکنم، کسی رو میبینم که منِ همیشگی نیست. من میخوام که رویاهامو دنبال کنم ولی وظایفی رو برای انجام دارم. اگر میبینی در مسیر رسیدن به رویاهام زمین می خورم من رو با خودت ببر. میخوام که از این وضعیت فرار کنم.” میباشد.
بابی در این باره توضیح می دهد: “آهنگ حس زمانی رو منتقل میکنه که شما وسط مسیر رسیدن به آرزو هاتون میخواین از همه چیز دست بکشید چون در این زمان ها احساس خستگی میکنید و همه چیز براتون سخت شده.”
در این آهنگ شاهد مهارت های بابی در رپ خواندن در کنار ووکال خواندن لطیفش خواهیم بود. شعر این آهنگ توسط بابی نوشته شده و آهنگسازی آن به وسیله ی بابی و آهنگساز اصلی وای جی، CHOICE37، انجام شده.
در روز های گذشته ترک لیست کامل آلبوم بابی منتشر شد که نشان میداد دو آهنگ “I Love You” و “RUNAWAY” آهنگ های اصلی این آلبوم خواهند بود.
نکته ی جالب در مورد این آلبوم این است که در طول ٢٠ سال گذشته هیچ عضوی از گروه های پسر وای جی به جز اعضای بیگ بنگ به صورت سولو آلبومی را منتشر نکرده بودند.
کمپانی وای جی به عنوان جعبه ی جواهرات در این صنعت شناخته می شود و این موضوع که قرار است بابی آلبوم سولوی خود را منتشر کند نشان می دهد رئیس کمپانی به استعداد های او ایمان دارد و حاضر است این ریسک را بپذیرد.
گروه آیکن هم قرار است به فاصله ی کمی پس از بابی کامبک دهد و خیلی ها منتظرند تا ببینند آلبوم سولوی بابی چه تأثیری بر فعالیت های گروه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.