iKON Successfully Kicked Off its Japan Tour, for Which the Group Will Perform in Eight Cities and Meet More Than 230,000 Fans

آیکن تور ژاپنش را در ۸ شهر و با ملاقات ۲۳۰ هزار طرفدار، با موفقیت به پایان رساند.

۹ سپتامبر، آیکن در کوبه با بیش از ۱۰ هزار طرفدار کنسرت برزگرا کرد، که نشان دهنده ی شروع موفقیت آمیز این گروه در تور ژاپن بود. آیکن ابتدا “BLING BLING” که در چارت آلبوم های Oricon صدر قرار گرفته بود را اجرا کرد و سپس “SINOSIJAK REMIX” و “JUST ANOTHER BOY” را اجرا کرد.

آیکن گفت، “سلام کوبه، بیاید شب خوبی داشته باشیم” سپس گروه آهنگ های موفقشان از جمله “DUMB & DUMBER”، که با این آهنگ برنده ی بهترین هنرمند جدید در جشنواره ی “Japan Records” سال گذشته شدند را اجرا کردند، و سپس “B-DAY” را اجرا کردند. حاضران در کنسرت با صدای بلند تا آخر کنسرت آنها را تشویق می کردند.

اعضای گروه تلاش میکردند تا حاضران را با ساخت آهنگ ها در همان لحظه با گیتار و نشان دادن استعدادهایشان سرگرم کنند.

بعد از اجرای انکور آیکن با گفتن، “ما خیلی خوشحالیم که امروز اینجا با شما این تور رو آغاز کردیم. ممنون از همگی. ما خیلی خوشحالیم” از حاضرین تشکر کردند.

در ماه مه و جون، آیکن تور دُم خود را با عنوان “iKON JAPAN DOME TOUR 2017” آغاز کردند و در Kyocera Dome و Seibu Prince Dome اجرا کردند. این گروه از بین گروه های خارجی در ژاپن گروهی بودند که کمترین زمان از شروع بکارشان را تور دُم را برگزار کردند. تور گسترش یافت و آیکن در مجموع ۲۲ کنسرت در ۸ شهر برگزار کرد، که تور آیکن بزرگ ترین و طولانی ترین شده است. این کنسرت انتظار می رود که در مجموع بیش از ۲۳۳ هزار نفر را جذب خود کند.

Source: YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.