SECHSKIES says, “We’re now making an original album”… Japanese fans hailed with acclamations

جکسکیز نشان داد که باری دیگر روز به روز به محبوبیت بیشتری در ژاپن دست پیدا میکند.

جکسکیز با برگزاری SECHSKIES JAPAN FAN MEETING 2017 در HATCH در Namba  اوساکا طرفدار های ژاپنی خود را در ۳ سپتامبر ملاقات کردند. قبل از این آن ها فن میتینگی در  Yokohama داشتند و به همین ترتیب پایه های محبوبیتشان در ژاپن را بنا میکنند.

آن ها با اجرای ورژن ژاپنی آهنگ های Com’ Back، BE WELL و SAD SONG جمعیت حاضر را به هیجان آوردند. تمام مدت طرفدران همراه آن ها همخوانی میکردند. نقطه ی اوج برنامه زمانی بود که جکسکیز آهنگ فوق العاده ی خود COUPLE را اجرا کردند. این برنامه ثابت میکرد که چقدر طرفدار های ژاپنی منتظر آن ها بوده اند.

آن ها در کنار اجرای آهنگ ها با طرفدار های خودشان صحبت کردند و درباره ی زندگی شخصی شان گفتند. همینطور مسابقه هایی را همراه با آن ها برگزار کردند. اعضای گروه برای جواب دادن به سوالات مشکلاتی داشتند که هربار باعث خنده ی طرفدرانشان میشد.

آن ها همچنین خبر از آلبوم جدیدشان دادند ” ما داریم روی یه آلبوم جدید کار میکنیم منتظرمون باشین!” و همینطور قول دادند که دوباره به زودی طرفدار های ژاپنی را ببینند ” ما به زودی دوباره  وقتی جکسکیز بهتری شدیم به اینجا میایم!”

جکسکیز پتانسیل خود برای به دست آوردن محبوبیت جهانی را زمانی که آهنگشان پس از ۱۶ سال جدایی صدرنشین چارت های مختلف شد نشان دادند. آن هاTHE 20TH ANNIVERSARY -Japan Edition  را  ۲۰ سال پس از اولین شروع به کارشان در ژاپن منتشر کردند و از همان زمان محبوبیت بسیاری در این کشور به دست اوردند.

در حال حاضر آن سخت به روی آلبومشان که سپتامبر امسال منتشر میشود کار میکنند، این آلبوم جشن ۲۰ سالگی گروه است و همینطور ۲۰۱۷ SECHSKIES 20TH ANNIVERSARY CONCERT را در Gocheok Sky Dome سئول برگزاد میکنند تا آهنگ ها را برای اولین بار اجرا کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.