SECHSKIES is coming back on September 21… Releasing first full album in 18 years

جکسکیز در ۲۱ سپتامبر باز خواهد گشت… انتشار اولین آلبوم کامل گروه در ۱۸ سال اخیر.

۴ سپتامبر راس ساعت ۲ عصر، شرکت وای جی با منتشر کردن پوستری با عنوان “COMEBACK SECHSKIES 5TH FULL ALBUM 2017.09.21” خبر از بازگشت گروه جکسکیز داد.

این آلبوم جدید، اولین آلبوم کامل جکسکیز در ۱۸ سال اخیر بعد از انتشار چهارمین آلبوم کامل شان با عنوان “Com’ Back” که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد، است. به همین دلیل است که این بازگشت هم برای جکسکیز و هم “یلوکیز” فن کلاب گروه، معنادار و مهم است.

اخیرا، اون جی وون لیدر گروه جکسکیز قرارداد منحصر به فردی با شرکت وای جی امضا کرد است و در فعالیت های انتشار آلبوم جدیدشان بطور فعالانه شرکت داشته است. کارکنان شرکت گفتند که او بطور کامل بر روی کارهای ساخت آلبوم جکسکیز متمرکز شده بود، و حتی با نویسنده های دیگر آلبوم را پیش می بردند.

جکسکیز اخیرا بیشترین فعالیت های خود را در عموم در طول تاریخ دبیوشان داشته است. ۱ سپتامبر، جکسکیز در وی لایو اسپویلر سوپرایز کننده ای با عنوان “۲۰۱۷ SECHSKIES AWARDS” داشتند.

اعضای گروه پیش بینی طرفداران از آلبوم جدید خود را بالا برند و گفتند، “ما آلبوم جدیدمون رو با آهنگ های جدید پُر می کنیم. لطفا منتظرش باشید.”

جکسکیز با “School Byeolgok” در تاریخ ۱۴ اپریل سال ۱۹۹۷ دبیو کرد و به عنوان یک گروه آیدل شروع موفقیت آمیزی داشتند. بعد از انتشار آهنگ های متعدد از جمله “Couple” و “The Way This Guy Lives―Pomsaengpomsa”، جکسکیز بطور ناگهانی خبر از انحلال گروه داد. سپس، سال گذشته، جکسکیز در برنامه ی “The Infinite Challenge” شبکه ی MBC حضور پیدا کرد و بعد از گذشت ۱۶ سال، برای بدست آوردن دوباره ی قلب های مردم، باهمدیگر متحد شدند.

طرفداران مشتقانه منتظر دیدن استایل و شنیدن موسیقی جدید جکسکیز هستند. این گروه ۲۳ سپتامبر کنسرتی به مناسبت ۲۰مین سالگرد خود در سئول برگزار خواهد کرد.

Source: YG Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.