BOBBY releases his first solo album… Is it going to trigger another iKON boom?

بابی اولین سولو آلبوم خود را منتشر خواهد کرد… ماشه ای برای بمب دیگر آیکن است؟

بابی عضو گروه آیکن به زودی به عنوان یک سولو آرتیست بازخواهد گشت. روز ۲ سپتامبر، شرکت وای جی با انتشار پوستری خبر از بازگشت بابی به عنوان یک هنرمند سولوکار داد. همچنین وای جی پوسترهای دیگری به مناسبت این بازگشت منتشر کرد.

بابی برای اولین بار در برنامه ی رقابتی حذفی “WHO IS NEXT: WIN” در سال ۲۰۱۳ به عموم معرفی شد، و در سال ۲۰۱۴، به برنده ی نهایی برنامه ی “Show Me the Money 3” تبدیل شد. بابی استعداد قابل ملاحضه ی خود در آهنگسازی، رپ، و رق*ص را در هر دو برنامه ی تلویزیونی به اثبات رساند، و پتانسیل خود قبل از دبیوش را به عموم نشان داد.

بابی با اجراهای بی نظیر خود در برنامه ی “Show Me the Money” صحنه های فراموش نشدنی را به وجود آورد. بابی اولین کارآموز ایدل بود که برنده ی این برنامه شد. چهار آهنگی که بابی در این برنامه خواند در رتبه های بالای چارت های موسیقی قرار گرفتند.

سپس، در سپتامبر ۲۰۱۵ بابی به عنوان رپر اصلی گروه آیدل با نام “آیکن” دبیو کرد و و آلبوم دبیو خود با عنوان “Welcome Back” را منتشر کرد. در همان سال، او با  زیرگروهی متشکل از مینو عضو گروه وینر و بابی عضو گروه آیکن با نام “MOOB”، بازگشت و با انتشار آهنگ “HOLUP” توجه ها را به خود جلب کرد.

دلیل اینکه آلبوم سولوی جدید بابی معنی خاصی دارد این است که در قالب یک فول آلبوم منتشر خواهد شد. به جز اعضای گروه بیگ بنگ که ستون اصلی شرکت وای جی هستند، هنرمند دیگری قادر به انتشار آلبوم کامل نبوده است، که این امر نشان دهنده ی اعتماد وای جی به بابی است.

در پوسترهای منتشر شده برای این آلبوم سولو، بابی با ظاهر جدید و متفاوت از خودش در گروه آیکن ظاهر شد. در پوسترها، بابی تصویر مهربان و گرم خود که متفاوتر از سبک پر انرژی اش بود را ارائه داد. وای جی از جذبه ی پنهان بابی رونمایی کرد، و حتی استایل جدید را برای موها و میکاپ او ایجاد کرده است.

خبر بازگشت بابی با انتشار یک آلبوم سولو توجه های زیادی را به خود جلب کرد، زیرا این آلبوم درست بعد از بازگشت گروه آیکن به عنوان یک تیم کامل و بعد از اولین پروژه ی رسمی آیکنیک ها، فندام رسمی گروه آیکن، از زمانی که اعلام کرد تمامی کالاهای رسمی منتشر شده برای آیکن را تحریم خواهند کرد، خواهد بود.

فندام این گروه اعلام کردند که آنها، “مصمم هستند تا تمامی کالهای رسمی عرضه شده توسط شرکت وای جی برای گروه آیکن از جمله دی وی دی “iKON SUMMERTIME SEASON2 in BALI” که در ۲۳ اگوست منتشر شد را تحریم خواهند کرد” و توضیح دادند، “ما یک شکایت ۱۸ صفحه ی برای وای جی فرستادیم و در رابطه با برنامه های سنگین آیکن، حضور کم آیکن در کشور کره نسبت به اجراهایشان در خارج از کشور، تغیرات مکرر در برنامه ی اجراهای آیکن در کره، مدیریت نشدن تصویر هنرمندان، بهتر نشدن در استایل آنها، و … صحبت کردیم.”

سپس، یانگ هیون سوک رئیس شرکت وای جی علاقه ی خود به آیکن را در صفحه ی شخصی خود به نمایش گذاشت و ابراز کرد، “نگران بودن برای آیکن یکی از نگرانی های غیر ضروری در جهان است. بیایید سپتامبر و اکتبر پیش رو منتظر آیکن باشیم، روزی که همه ما لبخند رضایت می زنیم.” که اشاره به آلبوم جدید بابی به عنوان یک هنرمند سولو در سپتامبر داشت.

وای جی در یک اعلامیه بطور رسمی توضیح داد، “این وضعیت بخاطر یک سوءتفاهم رخ داده است. آیکن یک آلبوم جدید در ماه می سال جاری منتشر کرد و در حال کار کردن بر روی آلبوم جدید خود هستند. بعد از بازگشت اخیر شان اعضای گروه بطور فعال در برنامه های تلویزیونی نیز حضور پیدا کردند.”

از آنجایی که نارضایتی های طولانی فندام گروه آیکن از این گروه برای دور بودن طولانی مدت آیکن از صحنه ی موسیقی و اجراهای ناکافی در کشور کره و تمرکزشان بر اجراهای خارج از کشور انباشه شده است، آلبوم انفرادی بابی و آلبوم جدید آیکن معنای بسیار عمیقی را برای طرفداران به همراه خواهند داشت.

بسیاری از مردم بعد از دیدن اثبات استعدادهای بابی و افزایش شناخت او در بین مردم با رفتارهای بی گناه و شوخ طبعانی خود در برنامه ی “I Live Alone”، مشتاقانه متتظر بازگشت بابی و اینکه او چه نوع موسیقی و اجراهایی برای آلبوم سولوی خود خواهد داشت، هستند. و همچنین بسیاری شدیدا علاقه مند به این که انتشار آلبوم بابی چه تاثیری بر روی انتشار آلبوم آیکن خواهد گذاشت هستند.

اولین فول آلبوم بابی در تاریخ ۱۴ سپتامبر منتشر خواهد شد.

Source: YG Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.