BLACKPINK captivated Japan… Electrified 50,000 people at Tokyo and Kobe Collection

بلک پینک آخر هفته ی ژاپن را پر از هیجان کرد!

۲ و ۳ سپتامبر بلک پینک در بزرگترین فشن شوهای ژاپن Tokyo Girls Collection و Kobe Collection شرکت کرد تا در میان جمعیت ۴۸۰۰۰ نفری محبوبیت خود را به نمایش بگذارد.

آن ها آهنگ های BOOMBAYAH و PLAYING WITH FIRE و همینطور آهنگ پرطرفدار As It It’s Your Last را روز دوم سپتامبر در Saitama Super Arena توکیو به میزبانی Tokyo Girls Collection اجرا کردند.  آن ها با مجری گری به زبان ژاپنی در میان اجراهایشان جنبه ای کاملا متفاوت از استایل پرقدرت خود در طول اجرا به نمایش گذاشتند. تماشاگران تمام مدت فریاد میزدند ” بامزه”!

دسونگ سونبه ی آن ها در کمپانی وای جی اجرای آخر برنامه ی آن شب را به عهده گرفت تا معنای متفاوتی به آن ببخشد. دسونگ که در ژاپن محبوبیت بسیاری دارد آهنگ های D-Day که صدرنشین چارت Oricon  هفتگی شد و همینطور ترک VENUS را اجرا کرد.

بلک پینک همچنین آخرین اجرای برنامه ی Kobe Collection را به عهده گرفت که اولین اجرای آن ها برای این مجموعه به حساب میرفت.  این دومین اجرای زنده ی  بلک پینک در منطقه ی Kansia  ژاپن بود؛ اولین اجرای آن ها به عنوان مهمان ویژه ی تور استادیوم تیانگ در ماه گذشته اتفاق افتاد. در Kobe collection بلک پینک اجرایی فوق العاده از ۴ ترک پرفروش خود را به نمایش گذاشت. در پایان هر اجرا تماشاچیان بسیار آن ها را تحسین میکردند.

در حال حاضر بلک پیک تبدیل به گروهی شده است که بسیاری از دختران آن ها را الگوی خود قرار میدهند. آن ها زیر ذره بین بسیاری از بخش های صنعت زیبایی قرار گرفته اند. اخیرا که آن ها با برند معروف Dior همکاری کردند توجه های زیادی بهشان جلب شد. اول سپتامبر آن ها به فروشگاه Dior  در ژاپن رفته تا این همکاری جشن بگیرند. جمعیت زیادی از خبرنگاران برای عکس گرفتن از آن ها اطراف فروشگاه جمع شده بودند.

بلک پینک مینی آلبوم شروه به کار خود در ژاپن را با نام BLACKPINK روز ۳۰ آگوست منتشر کرد که در بسیاری از چارت های ژاپنی صدرنشین شد و صحنه ی موسیقی ژاپنی را به وجد آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.