YANG HYUN SUK is to Visit 50 Entertainment Companies across the Country for JTBC’s New Variety Show

 

یانگ هیون سوک برای برنامه ی سرگرمی شبکه ی JTBC در سراسر کشور با ۵۰ شرکت سرگرمی ملاقات میکند.


ریس شرکت وای جی، یانگ هیون سوک، از طریق برنامه ی جدید تهیه کننده هان دونگ چول در سراسر کشور مسافرت و با شرکت های سرگرمی ملاقات میکند.

روز۱ سپتامبر، منبعی موثق اعلام داشت که یانگ هیون سوک در این برنامه ی جدید حضور دارد. او به شرکت های سرگرمی میرود تا ستاره های جدید را پیدا کند و برای شروع بکارشان کمک کند.

این برنامه با برنامه ی قبلی هان دونگ چول متفاوت است. این فرد تهیه کننده ی برنامه های موفق مثل show me the money, unpretty rapstar و produce 101 بوده است بخاطر همین خیلی ها انتظار زیادی از این برنامه ی جدید دارند.

شرکت وای جی به ندرت با شرکت های دیگر تعامل دارد اما اینبار یانگ هیون سوک شخصا از شرکت های کوچک و متوسط بازدید میکند.

گفته شده است که یانگ هیون سوک برای پذیرش این برنامه بسیار فکر کرده است. این شرکت ها تنها در سئول نیستند بلکه در سراسر کشور هستند و برای بازدید از این ۵۰ شرکت وقت زیادی لازم است. این بار درمقایسه با اجرای برنامه ی kpop star وقت بیشتری لازم است.

یانگ هیون سوک داور سرد ولی خوش قلب برنامه ی کی پاپ استار بود که با حرف های دلگرم کننده اش شرکت کننده ها را تشویق میکرد.
اینبار همگان منتظرند ببینند در این برنامه ی جدید گونه داوری میکند.

در برنامه ی کی پاپ استار، یانگ تنها، داوری بود که انتخاب میکرد وتوصیه های لازمه را گوشزد میکرد. اما در این برنامه او باید کارآموزان جدید را پیدا کند و تعلیم دهد که نقش مهمی را ایفا میکند و زمان زیادی را تیز صرف میکند.

یانگ هیون سوک یکی از اعضای گروه افسانه ای سوتاجی و پسران بوده و اکنون رییس شرکت وای جی است که ستارگانی چون بیگ بنگ و بلک پینک را معرفی کرده است.اکنون برای ساخت گروه با استعداد آیدل بعنوان یکی از پسران گروه افسانه ای و همچنین یک تهیه کننده تلاش میکند.

یانگ هیون سوک شخصا هان دونگ چول را استخدام کرده و به عملکردش برای این برنامه اعتماد دارد. این برنامه، اولین برنامه بعد از ورد او به شرکت وای جی است، به همین دلیل تصمیم گرفته است که در این برنامه حضور داشته باشد.

این برنامه شنبه یا یکشنبه امسال در شبکه ی JTBC پخش میشود.

source: YG LIFE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.