Taeyang’s “White Night” Tour Illuminates New York City

تور جهانی White Night  ته یانگ اول سپتامبر ۲۰۱۷ به نیویورک رسید و جمعیت بسیاری را در Madison Square Garden به وجد آورد. این اولین تور جهانی عضو بیگ بیگ به تنهایی بود، اولین بار بود که در ایالات متحده اجرا میکرد و با ابن حال ته یانگ با اعتماد به نفس اجرایی فوق العاده و نفس گیر را به نمایش گذاشت. فن نمایشی ته یانگ در این تور به خوبی درخشید، توانایی اجرای بی نظیر او به همراه شخصیت خون گرمش که گاهی روی استیج خودنمایی میکرد جمعیت زیادی را در نیویورک شیفته ش کرد.

 

شروع نمایش به طرز غیر قابل وصفی دیدنی بود، هیچ کس روی استج حضور نداشت تا زمانی که ته یانگ به تنهایی چون خورشیدی در میان تاریکی شب درخشید و شروع به خواندن کرد. سپس به همراه دنسر ها آهنگ های Ringa Linga  و Body  را اجرا کرد و رقص هایی را به نمایش گذاشت که نفس همه را در سینه حبس کرد. در ادامه بدون ذره ای اتلاف وقت با اجرای Superstar  توانایی ووکال خودش را به نمایش گذاشت.

وقفه های بین نمایش تور ته یانگ شامل ویدئو هایی  از طبیعت بکر، یخ و آب، جنگل ها و بسیار مناظر زیبا همراه با موسیقی ملایم بود. پس از پایان اولین وقفه ته یانگ با آهنگ  Wake Me Up  در حال دراز کشیده به صحنه برگشت و بخشی کاملا جدید از کنسرت را آغاز کرد.  با اینکه این آهنگ به تازگی منتشر شده بود اما جمعیت به خوبی با آن همراهی میکردند و همراهی آنان بیشتر شد وقتی که او شروع به خواندن آهنگ Look Only At Me کرد. جمعیت با هیجان بسیاری زیادی همراه آهنگ میخوانند، کسانی که یک دهه کامل کارهای اون را دنبال میکردند.

بند نوازده ی همراه او تمام مدت به خوبی با او همراهی میکردند و ملودی زیبایی را همراه با صدای بی نظیر او می ساختند. در مدت زمانی که ته یانگ با طرفدارانش به انگلیسی روان صحبت میکرد آن ها شروع آهنگ Wedding Dress  را نواختند. ته یانگ گفت که امروز به یاد اولین باری افتاده است که همراه YG FAMILY در ایالات متحده اجرا کرده است، بیشتر از ۱۰ سال پیش و حس اجرای تکی امروز درست همانند همان روز است. او همینطور در مورد آلبوم جدیدش صحبت کرد و به شوخی گفت: اینجا کسی نیست که اونو نشناسه درسته؟

در ادامه ی کنسرت او آهنگ Amazing  را اجرا کرد که با همراهی فوق العاده ی طرفدار ها همراه شد. سپس دنسر ها اجرایی زیبا را به نمایش گذاشتند و بعد از آن ته یانگ با لباسی جدید به روی صحنه آمد. تمام لباس های قسمت اصلی کنسرت تم سفید داشتند. سپس او ورژن آکوستیک آهنگ I Need A Girl را اجرا کرد و همه ی جمعیت سالن با این اهنگ ۷ ساله همراه شدند. برای اتمام این بخش او دو آهنگ Empty Road و Ride  را اجرا کرد.

ته یانگ کنسرت را با تعدادی آهنگ های آرام ادامه داد و همه را به شدت احساساتی کرد. درست زمانی که طرفدارها تصور کردند دیگر میتوانند اشک هایشان را پاک کنند. نوری درخشید و ته یانگ با کیبوردی روبرویش ظاهر شد. او آهنگ Last Dance  بیگ بنگ را به تنهایی اجرا کرد و این اجرا یکی از بهترین لحظات کنسرت او شد.

بعد از کمی صحبت با طرفدران، ته یانگ به عنوان انکور آهنگ  Good Boy  بدون دوست و برادرش جی دراگون اجرا کرد اما تنها اجرا کردن او باعث نشد که ذره ای از انرژی آهنگ کاسته شود. او همچنین آهنگ Bang X3  را اجرا کرد و باعث شد طرفدار ها با در دست داشتن لایت استیک طلایی رنگ بیگ بنگ بالا و پایین بپرند.

و سر آخر آهنگ Eyes, Nose, Lips چشم های جمعیت را اشک بار کرد، صدای همخوانی آن ها در کنار صدای شگقت انگیز ته یانگ موجی از احساسات را در سراسر سالن به وجود آورد.

ته یانگ به همه نشان داد که توانایی حقیقی خواندن و رقصیدن چیست، او با تور جهانی Whte Night  وظیفه ش را برای نشان دادن موسیقی حقیقی به همه ی دنیا تمام کرد!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.