G-DRAGON donated 81.8 million Korean won to UNHCR in celebration of his birthday (Aug. 18) today

جی دراگون به مناسبت تولد خود (۱۸ اگوست)، ۸۱٫۸ میلیون وون کره، به UNHCR اهدا کرد.

در روز تولدش، ۱۸ اگوست، جی دراگون مبلغ ۸۱٫۸ میلیون وون کره به منظور کمک به پناهندگان در سراسر جهان که از جنگ های داخلی و خشونت ها رنج می برند، به کمیساریاری عالی سازمان ملل در کره اهدا کرد.

جی دراگون سالانه به مناسبت سالروز تولد خود مبلغی را اهدا میکند. او یک نمونه ی خوب برای کمک به کودکان داری معلولیت و افراد محروم در اجتماع است. او نه تنها به اهدا کننده معروف است بلکه در صفحات شخصی خود افراد را برای کمک و اهدا کردن تشویق میکند.

کمک اهدایی جی دراگون به “UNHCR” برای “کمپین جهانی پناهندگان” است. کمیساریاری عالی سازمان ملل این کمپین را از ماه می سال ۲۰۱۶ با هدف ارائه ی پناهگاهی ایمن و محیط مسکونی بی خطری برای ۲ میلیون مهاجر خارجی تاسیس کرد.

از طریق صندوق این کمپین، تجهیزاتی برای مهاجران با حداقل فضای مسکونی ضروری موقتی برای زندگی به آنها داده میشود. علاوه بر این، از هزینه های این صندوق برای کمک به افراد که خسارت های جسمی بر اثر خشونت ، آزار و اذیت دیده اند استفاده خواهد شد.

جی دراگون قصد خود از کمک را بیان کرد و گفت، “من فکر میکنم که اگر همه بتوانند در یک جامعه ی صلح آمیز زندگی کنند، عالی خواهد بود. دیدن کودکانی که مورد ظلم و خشونت قرار میگیرند، دلهره آور است. من میخواستم سهم کوچکی برای ایجاد این پناهگاه برای آنها داشته باشم.”

جی دراگون اضافه کرد، “صلح چیزی نیست که بتوان با استفاده از کلمه بدستش آورد، اما تلاش های مشترک ما برای ایجاد آن است. این پیام من است.”

Source: YG Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.