TAEYANG Says at the Finale of His Japan Stadium Tour, “I want to move people’s heart with my new album.”

ته یانگ در آخرین تور استادیومی خود در ژاپن گفت، “میخواهم با آهنگ جدیدم قلب همه را به تپش در آورم.”

ته یانگ عضور گروه بیگ بنگ با موفقیت تور ژاپن خود را به اتمام رساند.

ته یانگ تور استادیومی خود در کشور ژاپن را با برگزاری چهار کنسرت در ۲ شهر به اتمام رساند. او در ورزشگاه Hot Motto شهر اوساکا در تاریخ ۵ تا ۶ اگوست به عنوان بخشی از آخرین تور استادیومیش در کشور ژاپن کنسرت هایش را برگزار کرد.

ته یانگ با آواز خواندن خود جو کنسرت را گرم کرد. اجرای آهنگ “EYES, NOSE, LIPS” قلب همه ی حضار را به وجد آورد. این آهنگ تمام چارت های موسیقی کره را به تسخیر خود در آورده بود و برای ۱ ماه در صدر چارت ها قرار داشت.

ته یانگ در تدارکات تور جهانی خود حضور داشت، و تصمیات خود را در رابطه با استیج ها، ویدیوها، نورپردازی، و همچنین بَند همراه در کنسرت، اعلام میکرد. از آنجایی که ته یانگ در همه ی جلسات فرایند کنسرت های خود شرکت داشت، این کنسرت ها بیشتر از هرچیزی خاص هستند.

در آخرین کنسرت خود، ته یانگ در رابطه با آلبوم جدید و بازگشتش صحبت کرد و گفت، “من میخواستم آلبومی داشته باشم که ازش راضی باشم. همچنین میخوام که بقیه هم دوسش داشته باشند، این دلیلی است که یکمی طول کشید (انتشارش). میخوام که قلب هایتان را همراه با موسیقیم همانند نور خورشید صبگاهی گرم کنم.”

از آنجایی که ویدیوها در خارج از کشور کره ضبط شده اند انتظارات برای این آلبوم بسیار بالاست. صبح امروز، تیزری از میوزیک ویدیوی جدید او منتشر شد و وای جی خبر از بازگشت ته یانگ در ۱۶ اگوست داد. ته یانگ اولین عضو گروه بیگ بنگ بود که آلبوم سولوی خود را منتشر کرد. او نام خود را به عنوان یک هنرمند سولو به اثبات رسانده است و آلبوم های او مورد عشق زیادی قرار گرفته اند.

ته یانگ برای تور “WHITE NIGHT”، کنسرت هایی در روزهای ۲۶ و ۲۷ اگوست در ورزشگاه جامسیل در سئول برگزار خواهد کرد.

Source: YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.