CL to Perform at Japan’s Biggest Music Festival “Summer Sonic 2017”

سی ال در بزرگترین فستیوال موسیقی ژاپن “Summer Sonic 2017” اجرا خواهد داشت.

سی ال بر روی استیج بزرگترین فستیوال موسیقی ژاپن می ایستد و اجرا می کند.

سی ال با موزیسین های مشهور جهانی در فستیوال موسیقی “Summer Sonic 2017″، که در توکیو و اوساکا در روزهای ۱۹ و ۲۰ اگوست برگزار خواهد شد، اجرا خواهد کرد. دیگر موزیسین هایی که در این فستیوال موسیقی اجرا خواهند داشت Black Eyed Peas، Calvin Harris، و ۵ Seconds of Summer خواهند بود.

فستیوال “Summer Sonic 2017” بزرگترین فستیوال موسیقی در ژاپن است. نه تنها هنرمندان مشهور ژاپنی بلکه موزیسین های جهانی برای این فستیوال هرساله اجرا خواهند داشت. Seo Taiji در تاریخ ۲۰۰۱ در این فستیوال حضور داشت، بیگ بنگ و بوآ و BTS نیز برای اجرا دعوت شده اند.

سی ال در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که به عنوان یک موزیسین انفرادی به امریکا خواهد رفت. او سینگل “LIFTED” را در اگوست سال گذشته منتشر کرد، و این آهنگ به عنوان ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد انتخاب شد. اپل میوزیک نیز سی ال را به عنوان هنرمند جدید هفته انتخاب کرد، که قدرت جهانی سی ال را به اثبات می رساند.

سی ال نوامبر سال گذشته با موفقیت توری در امریکا و کانادا برگزار کرد و برای این تور کنسرت هایی در ۹ شهر برگزار کرد. CNN Style نیز مستندی از سی ال با عنوان “چرا سی ال تا وقتی که امریکا را فتح نکرده است متوقف نمی شود” منتشر کرد.

انتظارات طرفداران از اجرای سی ال در فستیوال “ummer Sonic 2017” که او را در هم سطح ستاره های جهانی قرار میدهد، در حال بالا رفتن است.

Source: YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.