Psy brings back ‘SUMMER SWAG’ concert to Seoul after 5 years

PSY پس‌ از آخرین کنسرت تابستانی اش در ۲۰۱۲ ، در ۴ آگوست کنسرت تابستانی موفقیت آمیزی را در استادیوم Jamsil سئول برگزار کرد .

نزدیک بر ۲۵۰۰۰ نفر در این رویداد ویژه به همراه سطلی از یخ و آب سرد برای حمام کردن حضور داشتند.
با به اتمام رسیدن کنسرت در ورزشگاه جمزیل سئول PSY به دنبال برگذاری کنسرت دیگر در همان محل با مهمانان در تاریخ ۵ آگوست هست که انتظار میرود در حدود ۵۰,۰۰۰نفر در این تاریخ حضور داشته باشند.
در اولین کنسرت تابستانی PSY تحت عنوان SUMMER SWAG’ در تابستان سال ۲۰۱۱,۲۰۱۲ برگذار شد که در مجموع ۱۵۰ تُن آب مصرف شد علاوه بر این ۱,۶۰۰ LED و ۱٫۵۰۰ تجهیزات پیشرفته برای بیشتر تماشایی تر کردن کنسرت استفاده شد همچنین استیج اصلی، حدود ۸۰ متر  بود که باعث یکی از بزرگترین استیج ها برای وی شد.
قابل ذکر این ستاره جهانی در کنسرت به اجرای آهنگ های جدیدش از جمله ‘I luv it’ و ‘New face ‘ و  از آهنگ های قدیمی اش ‘champion’ و Gentleman’ و ‘Gangam style’ پرداخت همچنین حضور ستاره هایی مانند IU و ZionT باعث سوپرایز طدفداران شد.
خواننده IU در طول کنسرت گفت : ” من فکر میکنم که لحظات سرگرم کننده ای خواهیم داشت چون همگی آهنگ های ارشد psy رو میشناسند و از آن لذت میبرند.
همچنین ZionT هم قدردانی خودش را اینطور بیان کرد: من واقعا از برادر PSY ممنونم که من رو برای برنامه امشب دعوت کرد.

در همین حال، PSY قصد ادامه دادن کنسرت تابستانی اش SUMMER SWAG را دارد و برای روز های آینده ی ماه جاری در شهر های مختلف توقف میکند.

Source: All Kpop

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.