۱۷۰۷۲۷ Fendi for Youngbae Launch in Hong Kong

ته یانگ در ایونت راه اندازی کالکشن “FENDI For Young Bae” در هنگ کنگ حضور پیدا کرد.

ته یانگ عضو گروه بیگ بنگ برای ایونت برند “Fendi” به هنگ کنگ رفت، بیش از ۱۰۰ طرفدار برای حمایت از ته یانگ در محل برگزاری جمع شده بودند.

بر روی استیج، ته یانگ به اشتراک گذاشت که چگونه این ۳-۴ ماه را صرف طراحی کرده است. او اولین بار به عنوان یک طراح مد کار خود را انجام میداد، و کل تیم واقعا به ایده هایش گوش میدادند، و همین او را بسیار خوشحال میکرد. ته یانگ گفت که تمامی سری ها را دوست دارد، اما کُتی که پوشیده بود مورد علاقه اش بود. وقتی نمونه ی کُت آورده شد او نمیتوانست هیجان خود را نشان ندهد و مشتاقانه منتظر بود.

وقتی از او سوال شد که اگر برای پارت دوم سری کالکشن برند “Fendi” دعوت شود همکاری خواهد کرد یا نه، او گفت از آنجایی که کار با Fendi لحظات خوبی را برای او به وجود آورد، مشتاقانه منتظر خواهد بود، و امیدوار است دوباره با این برند همکاری داشته باشد.

هنگامی که از او در رابطه با انتشار آلبوم جدیدش سئوال شد، اعلام کرد که او ماه آینده با یک تصویر تازه و جدید با همه ملاقات خواهد کرد، و از همه خواست تا از فعالیت های او حمایت کنند.

باتوجه به تور جهانی اش، او گفت با اینکه تاریخ های کشور آسیا هنوز تایید نشده اند، هنگ کنگ قطعا یکی از مکان هایی خواهد بود که کنسرت برگزار خواهد کرد، و طرفداران هنگ کنگی باید حضور داشته باشند.

او در پاسخ به به این سئوال که چرا در بازی های المپیک پیونگ چانگ ۲۰۱۸ به عنوان یک سفیر حضور خواهد داشت و آهنگی برای این المپیک ساخته است، جواب داد به این دلیل که او متولد سال ۱۹۸۸ است، در ۳۰ سالگی خود این ارزشمند ترین کاری است که میخواهد انجام بدهد و از این بابت نیز خیلی خوشحال است و حتی والدینش نیز خیلی افتخار میکنند. به عنوان یک خواننده، او میتواند با استفاده از صدای خود  ورزشکاران را تشویق کند.

هنگامی که از او سئوال شد طرفداران کدام کشور را بیشتر دوست دارد، او گفت که طرفداران سراسر جهان اغلب در ذهن او هستند، زمانی که او با طرفداران هنگ کنگی در کنسرت قبلی اش در این کشور دیدار داشت، او حس میکرد که روز خیلی خوب و شادی برای اوست.

ته یانگ همراه با ۶ بادیگارد وارد شد و این استیج تقریبا نزدیک به ۱۵ دقیقه طول کشید.

Source: BibgBangUpdate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.