۱۴ K-Pop Idols With Impressive Beatboxing Talent

۱۴ آیدلی که استعداد بیت باکسینگ زیادی دارند؛ از نگاه سایت سومپی

صدای خوب، چهرۀ خوب، بامزگی، مهارت در رقص، تقلید از دیگران … استعداد های زیادی وجود دارد که وقتی شما یک آیدل هستید به دردتان میخورد. ولی استعدادی کمیاب و معمولا دست کم گرفته شده، استعداد بیت باکسینگ است. وقتی که آیدل ها بتوانند هر بیتی را هرجا و هر زمان که بخواهند بدون نیاز به موزیک تولید کنند، این استعداد، استعدادی باحال (و کارآمد) است. پس آماده باشید که با صدا های دیوانه کننده، بیت های متحیر کننده و ریتم های وحشی این ۱۴ آیدل متعجب شوید.

۱٫ بابی از آیکن

بابی از روز های قبل از شروع به کارش در بیت باکسینگ مهارت داشت. او صدا های ووکال را با عناصر بیت باکسینگ ترکیب میکند تا ریتم های خاصی را بسازد که باعث میشود شما با حرکت سرتان همراهی اش کنید.

۲٫ تاپ از بیگ بنگ

این رپر بیگ بنگ، که به خاطر صدای بم و جذابش معروف است، هم میداند چطور بیت باکسینگ کند. او میتواند الگو و گام های مختلف را به سرعت با یکدیگر عوض کند تا مخاطبان خود را پیوسته منتظر حرکت بعدی خود نگه دارد.

۷٫ مینو از وینر

بیت باکسینگ مینو چیزی فراتر از ریتم است: بیت باکسینگ او یک نمایش خیره کننده است که شما را شگفت زده میکند. او حتی از صدا های بیت باکس استفاده میکند تا کار هایی را به شکل پیوسته به هم انجام دهد.

۱۱٫ بی آی از آیکن

یک آیدل دیگر از کمپانی وای جی که به ما نشان داد بیت باکسینگ در نوع خود یک هنر است. بی آی میتواند صدا های مختلفی را با بیت باکسینگ به وجود آورد که شما حتی نمیدانستید یک آدم قادر به ایجاد چنین صدا هایی هم هست.

*قسمت های نامربوط با هنرمندان وای جی حذف شده است.

Source: Soompi

يک ديدگاه براي “۱۴ K-Pop Idols With Impressive Beatboxing Talent

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.