From WINNER to BLACKPINK and iKON, YG Musicians are Dominating Variety Shows

از وینر تا بلک پینک و آیکن، موسیقیدان های وای جی برنامه های سرگرمی را تسخیر کردند.


جعبه ی جواهرات وای جی گشوده شد. موسیقیدان های وای جی یکی پس از دیگری بازگشتند و در برنامه های سرگرمی حضور دارند. بر روی استیج، اجراهای بسیار خیره کننده و در برنامه های سرگرمی جذابیت های شوخ گونه شان را نشان میدهند.

موسیقیدان های وای جی تغییر کرده اند. در گذشته، دیدن آنها در برنامه های سرگرمی حتی پس از بازگشتشان کار آسانی نبود زیرا برای آماده سازی اجراهایشان مشغول بودند. اکنون، برای برقراری ارتباط بیشتر با عموم تلاش بسیاری میکنند. از وینر تا جکسکیز، سای و آیکن، موسیقیدان های وای جی اغلب در برنامه های سرگرمی حضور دارند. حتی بلک پینک که اخیرا در استراحت است به برنامه های سرگرمی میرود و استعدادشان برای خنداندن مردم بهبود میبخشند. هیچ چیزی نمیتواند طرفداران وای جی را از دیدن موسیقیدان های محبوبشان اغلب اوقات بخصوص این روزها در تلویزیون خوشحال تر کند.

وینر پس از انتشار آهنگشان “really really” به برنامه های سرگرمی زیادی رفتند و با طرفدارانشان ارتباط نزدیکی داشتند. روز ۳ ماه مه، وینر به برنامه ی ویکلی آیدل رفتند و برای اولین بار بعد از دو سال و نیم شوخ طبعی شان را نشان دادند. همچنین به برنامه ی infinite challenge ، thinking about oppa و radio star رفتند.

اعضای وینر هرکدام شخصیت هایی متفاوت دارند اما هنگامی که به برنامه های سرگرمی میروند، بدون شک جنبه ی بامزه ی آنها نمایان میشود. یون به برنامه ی رایو استار رفت و به عنوان مجری، جایگزین کیوهیون شد و جینو به برنامه ی اینفینیت چلنج رفت و جنبه ای متفاوت از خودش را نشان داد. مینو به برنامه ی new journey to the west میرود و باری دیگر با نشان دادن جذابیت بامزه اش مردم را میخنداند.

بلک پینک نیز با حضور در برنامه ی “My Little Television” جنبه ای متفاوتی از خود نشان دادند. اولین نیمه ی این برنامه ۲۰ مه پخش شد و دومین نیمه ی آن ۲۷ مه پخش شد. که گروه بلک پینک بیشترین میزان ببیننده را داشتند.

برنامه بسیار پرمفهوم بود زیرا شانسی است تا بلک پینک را غیر از استیج دید. برخلاف انتظارات مردم، آنها استعداد خنداندن مردم را داشتند. بر روی استیج باجذبه هستند اما در برنامه ها، بینندگان قادر خواهند بود جنبه ای دیگر از آنها را ببینند و حتی باعث جذاب تر شدن برنامه میشود. انتظارات از بلک پینک بسیار بالا رفته است و طرفداران منتظر دیدن جنبه ی بامزه ی بلک پینک در برنامه ها هستند.

اکنون نوبت به آیکن رسیده است تا در برنامه های سرگرمی شرکت کنند. اولین بار بعد از دوسال از شروع بکارشان، آیکن در برنامه ی ویکلی آیدل حضورخواهند داشت. ضبط برنامه ۳۱ مه انجام میشود. این برنامه اولین برنامه ی آیکن بعد از بازگشتشان است و این برنامه ای است که اعضای برنامه دوست داشتند بروند. طرفداران منتظر دیدن آیکن بعد از مدتی طولانی در برنامه‌ های سرگرمی هستند و انتظارات بسیار بالاست.

آیکن بعد از بازگشتشان در مصاحبه ای چنین گفتند: “اینبار واقعا میخوایم توی کره خیلی تبلیغ کنیم. میخوایم خیلی برنامه ی موسیقی و برنامه های سرگرمی بریم.” آنها برنامه ی ویکلی آیدل، snl korea ،knowing bros را برای اولین انتخابشان برگزیدند. حداقل یکی از اهدافشان را بدست آوردند. طرفداران فقط جنبه ی جذاب اعضای آیکن را بر روی استیج دیده اند و اکنون شانس دیدن خود واقعی آنها را دارند.

Source: YG Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.