YG’s Fourth Hitter is iKON after WINNER, SECHSKIES, and PSY

چهارمین گروه موفق وای جی بعد از وینر، جکی و سای، آیکن است.


وای جی در سال ۲۰۱۷ بسیار تلاش میکند. از وینر تا جکی و سای، همگی بازگشتی موفقیت آمیز داشتند. اکنون، آیکن چهارمین گروه موفق میشود. اگر بازی بیسبال میبود، آیکن چهارمین ضربه زننده است. چهارمین ضربه زننده بازیکنی است که فاصله ی بیشتری در بیسبال را میزند. آیا آیکن قادر به ادامه ی این عملکرد خوب خواهد بود؟ انتظارات بسیار بالا و پیش بینی ها خوب هستند.

ابتدا وینر سال۲۰۱۷ بازگشت. وینر ساعت ۴ روز ۴ آپریل برای اولین بار با گروه ۴ نفره آلبومش را منتشر کرد. حتی تاکنون، آهنگ جدیدشان “really really” در چارت های آنلاین درجایگاه های بالایی هستند.

وینر همچنین چارت های برنامه های تلویزیونی را به محض بازگشت تسخیر کرد و اعضای گروه در برنامه های سرگرمی تلویزیونی زیادی حضور یافتند که بخاطر عشق تهیه کنندگان تلویزیون و رادیو به گروه بود. خبر بسیار خوشایندی است که بازگشت وینر با اولین آلبوم بعد از ۴ نفره شدنشان موفق بوده است.

بعدی جکسکیز بود. روز ۲۸ اپریل آلبوم “the 29th anniversary” منتشر شد، اولین آلبوم بعد از ۱۷ سال بود. به محض انتشار، آهنگ اصلی آلبوم ” be well” و “sad song” همانند گردباد چارت ها را تسخیر کرد. صدر چارت های آنلاین از جمله چارت naver music توسط آهنگ های جکی تصاحب شدند.

حتی با اینکه گروه هرگز در برنامه ها حضور نداشتند، آهنگ “be well” در چارت موزیک بنک ۱۲ ماه می جایگاه اول را کسب کرد. همچنین گروه جکی، در برنامه ی موزیک کور ۱۳ ماه می اول شدند.

بازگشت سای حسی ایجاد کرد که نبود سای تا امروز اصلا حس نشد. سای هشتمین آلبومش “۴×۲=۸” را ۱۰ ماه می منتشر کرد و آهنگ اصلی آلبوم “i luv it” به محض انتشار چارت ها را درنوردید. ۲۰ ماه می همه ی آهنگ های آلبوم جدید سای در صدر چارت ها قرار گرفتند.

آهنگ “i luv it” در ام کانت دون ۱۸ ماه می اول شد و به لطف محبوبیت جهانی سای موزیک ویدیو از ۲۵ میلیون بازدید در یوتیوب گذشت.

آیکن “bling bling” و “b-day” را ۶ عصر روز ۲۲ ماه می منتشر میکند، این اولین آهنگ جدیدشان در سال جاری است. از آنجایی که آهنگ ها توسط بیآی و بابی نوشته شده اند، بخوبی نمایانگر رنگ خاص و منحصر بفرد گروه است.

برای اولین بار، آیکن سری آلبوم هایی با کانسپت سینگل منتشر میکند. کانسپت” new kids” است. این شروعی جدید و استایلی جدید از آیکن است و آنها آماده ی تسخیر چارت ها با انتشار و نشان دادن موسیقی هیپ هاپ امسال هستند.

آیکن در این روزهای مانده به بازگشتشان مورد توجه زیادی قرار گرفته اند. طرفداران انتظار بالایی از آیکن بعد از یک سال وقفه دارند.

Source: YG Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.